Volná pracovní místa

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice provozuje síť maloobchodních prodejen po celých Jižních Čechách, supermarketů Terno v Českých Budějovicích, Olomouci a Hradci Králové, velkoobchod a výrobnu lahůdek a teplých jídel.

Brigáda - Trefa Družba 100 Kč/h, 20% příplatek za víkend

Pro naši prodejnu Trefa Družba hledáme šikovné brigádníky na odpolední směnu v čase 14.30 - 19:30

Náplň práce:

  • prodej v úseku lahůdek
  • příprava zboží v úseku lahůdek
  • markování zboží

Požadujeme:

  • příjemné a milé vystupování
  • časovou flexibilitu
  • věk min. 18 let

Nabízíme:

  • mzda 100 Kč/h
  • při dlouhodobé spolupráci příplatek 20% za práci o výkendu
  • zázemí stabilní české společnosti
  • kompletní zaškolení
  • příjemný kolektiv zaměstnanců

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pražská tř. 2176/65, 370 04  České Budějovice-České Budějovice 3, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 18. 3. 2019 do 31. 12. 2019

Mzda

100 Kč/hodina

Zadavatel

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Kontakt

Pavel Vojta
Pražská tř. 2176/65
370 04  České Budějovice-České Budějovice 3
Česká republika
Telefon: 603 536 704